Bizi Tanıyın
Anasayfa / Kurumsal

SD City ® Premium Gayrımenkul Danışmanlığı

Bizimle
Kazanırsınız!

SD City, yüksek tecrübesi ile kaliteli üretimlerde bulunarak ve farkındalık yaratarak ilerlemektedir. Müşterileri ile aynı derecede sorumluluk hissederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen SD City, tüm çalışmalarını; özenle, kararla, yenliklere açık bir şekilde yapmaktadır. Tüm projelerinde kaliteyi en üst seviyede tutan SD City, müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamayı hedeflemektedir.

SD City, tecrübelerinin vermiş olduğu güçle, müşteri gereksinimlerini ve isteklerini en üst seviyede tutar. Girişimci, çözüm odaklı, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden kadrosu ile tüm projelerde çözümlerini ve hedeflerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Çevreye ve topluma olan sorumluluklarının bilincinde olan SD City, kalite ve üretkenlik açısından sürekli ilerlemeye hedeflemektedir.

sd city ankara

SD City ® Türkiye'de özellikle yabancı müşteriler için yatırım fırsatlarını premium danışmanlık hizmeti vererek sunmaktadır.

Başarı Hikayeleri

single-case-feature-image-1

* Kurumsallara Uygun
* Merkezi Konumda
* 2.500m²

Dershane, okul, kreş, sağlık tesisi için uygun komple bina 5 katlı 2500 m² kullanım alanlı içerisini kendi zevkinize göre yapacağınız kullanıma hazır komple binanız sizi bekliyor.

Profesyonel Danışmanlarımızla Hizmetinizdeyiz!

Ekibimiz

Mahmut Dinar

Mahmut Dinar

Duygu Öztürk

Duygu Öztürk

Aynaz Ruhi

Aynaz Ruhi

Emir Salur

Emir Salur

Aslı Alıcı

Aslı Alıcı

Mekan Hydyrov

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

90 Derece Otomatik Kapı

Ankara İç Mimarlık

Ankara Haber

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

Bez Çanta

Tarot Falı

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Akülü Tork Anahtarı